לצעירים וסטודנטים שרוצים לטרוף את החיים

לפניכם הזדמנות חד פעמית 

לחסוך 10 שנים של התברברויות 

לפגוש את מי שכבר הכשירה מאות אנשים

ולהצטרף לקבוצת אנשים שיש להם כבר מפתחות להצלחה. 

ב- 2 מפגשים חוויתיים ומעצימים

 שיתקיימו בפברואר (אחרי המבחנים)

ויזניקו אתכם קדימה! 

בגילאים ה- 20-30, מתקבלות החלטות משמעותיות שמשפיעות על המשך החיים. העובדות מצביעות על כאוס וקונפליקט בין להיות צעיר ומאושר, לצעיר ומוגשם. רבים חווים בלבול ואיבוד הדרך, מסתובבים עם מחשבות על עזיבת הארץ, מתקשים במציאת עבודה שמעניינת אותם, בחירת מקצוע הופך להיות דבר מורכב. שוק התעסוקה ואפשרויות הלימודים גדלים בקצב בלתי נתפס, ובכל יום "נולדים" 1000 מקצועות חדשים בעולם.

מחקרים מראים כי מעל ל30% מהסטודנטים משנים את מסלול הלימודים שבחרו לאחר שנה. רבים נושרים כתוצאה מבחירה לא נכונה - מה שגורם להפסד כספי ולעגמת נפש.

הצורך לעשות סדר, להבין את כללי המשחק כדי להצליח חזק ורלוונטי היום יותר מתמיד.

סדנת "מכוונים להצלחה"

במהלך שני מפגשים בלבד, אעניק לכם "מפתחות" להתנהלות בעולם האמיתי. תקבלו כלים אפקטיביים כדי להצליח על בסיס המשאבים האישים שלכם. נתמודד עם שאלות מהותיות לגבי עתידכם. נעסוק באופן בו תשתלבו בחברה על איזו השפעה תהיה לכם על חייכם? ונלמד כלים מעשיים להשתלבות בשוק העבודה. ארחיב את יכולת התקשורת הבינאישית שתסייע בראיונות, במכירה ולהגשמה אישית וכל זאת נעשה יחד באופן חוויתי ומעצים.

people talk

Hold on, chillax! We're not trying to sell you on our product. Instead, here are some dudes that will do the hard work for us.

מורה, מכווינה מספר 1 כל כך כיף להקשיב לה מרתק, מעצים, בונה ורלוונטית ממליצה בחום
שרה אבנעים
"הבצפר" יח"צ
היה מפגש מדהים זה פתח את הבוקר באנרגיה הנכונה! מחכה לחלק השני
יאנה לוגין
סטודנטית לתקשורת "עמק יזרעאל"
I don't even know how I got by without this stuff. This right here is the bomb. Especially the awesome filters included.
denis maceoin
music producer

Free trial

All this awesomeness could be yours to experience for free for a limited time period of 30 days.