האתגרים הניצבים גילאי 30-40 שונים בהיקף ובאנרגיה מהעשור של  גילאי 20-30. השינוי בן שני העשורים הוא דרמטי, המוד הקיומי שונה.

ההשפעות של מה שיעשה או לא ייעשה בעשור המוקדם יותר, הן משמעותיות ואף מרחיקות לכת.

בגילאי 20-30 אלו שישכילו לחקור, להעמיק וללמוד, לאתגר את עצמם  לזוז ..יקבלו בוסט אמיתי לעשור שיבוא אחריו.
ללמוד לחקור כדי לדעת מהם הכישורים שיכולים לשרת אתכם בנקודת זמן הקריטית הזו הכי טוב, כדי לסמן כוונות, רצונות, הבנות, ללמוד להתמודד ולשאול מה חסר ומה אפשרי כדי לכוון ולשפר לקראת העתיד ולמה שבאמת חשוב לכם בחיים.

מי שמכיר אותי יודע שאני נגד מה ש"העדר" אומר, טוען, או מה שראוי וצריך.
כל אחד הוא ייחודי, והלחץ שנוצר קורה דווקא בגלל "העדר" שדואג למיצגי שוא בכל מדיה אפשרית, מחזק את תחושות ההחמצה, ומייצר סטרס ל38% בגילאי 20-30 (לפי מחקרים אחרונים)

לכן החקירה היא אישית. כל אחד לפי מה שנכון לו ורק לו.

לעשות או לא לעשות להרגיש מוגשמים או להרגיש מפוספסים, ללמוד את אמונות שמגבילות אתכם היום כאמור יש ערך ומשמעות גדולה למה שאתם תבחרו ובוחרים לעשות בעשור 20-30 התהליך הנכון והחשוב הוא להיות קרובים לעצמכם, ללמוד להכיר את הכישורים האישיים, הערכים שמוטמעים בכם שהם כפתורי המוטיבציה האישיים שלכם, הם הסמנים המרכזיים שיניעו אתכם ושווה וכדאי לפרק אותן כבר בשלב הזה של הגיל , כך הן פחות תמצאנה צורך בכל דרך לצמצם אתכם, להוכיח ולהתבסס עד שיהפכו להיות חלק מהאופי וימנעו את היכולת שלכם לעשות  פריצות דרך משמעותיות בחיים.

הרעיון המרכזי לעשות את הכיול והעבודה בשלב הזה של החיים כדי שכשתגיעו לעשור שאחריו, תהיו כבר בתוך מסלול ההמראה ליעד האישי אישי אישי שלכם.

מעבודה שלי עם גילאים 20-30 יש תוצאות מופלאות לאלו שמחליטים להיעזר, לשאול, לחקור ואכן קורים רגעים מכוננים של תזוזות והבנות, 
כשהרעיון לקלוט, להבין, לאפשר מציאות שתתאים למשחק שלכם (לא של אחרים) לצמוח ולגדול.

דבר חשוב שקורה בתהליך הוא החוסן האישי הוא שמתעבה הוא  שמתפתח ולו יש ערך לשנים רבות גם אחרי גם אם הדברים לא צולחים כפי שדמיינו, אלא, נסקו להם לכיוונים אחרים, יש רווח גדול בהכרה וביכולת לסמוך על עצמכם, הידיעה שבכל נקודת זמן, תוכלו לשנות כיוון, כי האסטרטגייה של ההצלחה והחקירה כבר מוטמעת עמוק בהוויה שלכם כאנשים שיודעים.

כי כשלא יודעים או רק רוצים…לא קורה כלום.

זה הזמן לפתח את יצר הסקרנות והיצירתיות שלכם. זו אחריות שלכם יותר מאשר של מוסד/ארגון או כל גורם אחר, גם באקדמיה וגם בעסקים אני פוגשת שחיקה של היכולת לקלוט  וליצור צירופים חדשים בחשיבה.

ליכולת הזו יש חלון הזדמנות מופלא בעשור 20-30 והיא עדין מתפתחת ומתבססת בשנים קריטיות אלו וכשהיא לא אז מתקיימים התנגדויות שמקשים בהמשך על החשיבה היצירתית וכשמוסיפים לזה חוסר חיבור ייעוד, לכישורים, לערכים,  מה הפלא שתחושת התסכול גוברת ויותר אנשים מסתובבים לא מוגשמים.

לסיכום: גילוי אישי, תזוזה, פעולה, התחדשות, חשיבה פתוחה, יצירתיות, הם הצ'אנס לייצר פריצות דרך בחיים! מתחילים בעשור 20-30 כאסטרטגייה שתוביל להצלחה ולהגשמה לכל החיים. 

אז למה אתם מחכים?

הרי הכי חשוב לחיות חיים שאוהבים

https://www.ted.com/talks/meg_jay_why_30_is_not_the_new_20?utm_source=whatsapp&utm_medium=social&utm_campaign=tedspread-b

סרטון TED  שווה צפייה

נעים מאוד אני ורד שני  בטש מומחית בשיווק, פרסום מיתוג, אלופה בפיצוח ובניית קונספטים, מפיקה, יוצרת, מומחית באנשים, מנטורית קואצ'רית מאמנת קראו לזה איך שתרצו, העיקר שהגעתם ליעד.

מבטיחה להיות המצפן לדרך שלכם

youtube-u2140google-u2142linkedin-u2138facebook-u2136
 

© ורד שני בטש

נעים מאוד אני ורד שני  בטש מומחית בשיווק, פרסום מיתוג, אלופה בפיצוח ובניית קונספטים, מפיקה, יוצרת, מומחית באנשים, מנטורית קואצ'רית מאמנת קראו לזה איך שתרצו, העיקר שהגעתם ליעד.

מבטיחה להיות המצפן לדרך שלכם

youtube-u2140google-u2142linkedin-u2138facebook-u2136

© ורד שני בטש