השתלמויות, הרצאות, לעסקים וארגונים

  • להישאר רלוונטיים העולם המשתנה.
  • לייצר רעיונות אפקטיביים לפריצות דרך.
  • לרתום את הארגון לדרך חדשה.
  • לנהל יחסים מעולים  עם לקוחות.
  • לנהל תקשורת אפקטיבית בארגון.
  • ניהול זמן ומשימות.

מחקרים מוכיחים שאימון והשבחת כוח אדם ומנהלים, תורם להצלחה בתפקיד ושיפור שביעות הרצון של כל השדרה הניהולית. במציאות התחרותית של חיינו העסקיים, חברות רבות מנסות לפתח יתרון יחסי ולהפוך למובילות בתחומן. כדי להגיע לכך, עליהן לפתח את כוח האדם  שלהן בכל הדרגים.

משיקולים שונים ארגונים בוחרים את מנהליהם עפ"י יכולותיהם המקצועיות ולא הניהוליות.

שינוי לא קורה ביום אחד, שינוי מבקש הטמעה, על מנת להפוך את השינוי לאפקטיבי  עלינו לשנות הרגלים, דפוסי עבודה והתנהגויות שהם בגדר טייס אוטומטי. דהיינו לעבור סוג של טרנספורמציה- ללמוד להקשיב ולהתנהל ממקום אחר, חדש.

היי, אני ורד שני בטש, ממקימי 'הבצפר' של חברות הפרסום, אותו ניהלתי במשך 11 שנים. מובילה את שוק הלימודים, ההרצאות וההכשרות באקדמיה,
ליזמים, לעסקים ולארגונים מדברת על פרסום, שיווק, יצירתיות, אסטרטגיה, העצמה ופתוח כישורי קריירה. יוצרת מכוונת ומאמנת אישית ועסקית בכלים מרחיבי תודעה באמצעות הרצאות, סדנאות ופלטפורמות מגוונות. בין החברות איתן עבדתי ועובדת: בנק לאומי, אסטרא זנקא, MSD, איילכס, פרטנר, מכללות לתקשורת,   ואחרים.

בשלב תכנון ההצעה אני בוחנת  את האתגר של הארגון, ומתרגמת  לתכנית הכשרה ייחודית, מהודקת ומלאת השראה.

כל השתלמות נעשית  ממקום מוקפד של התאמה לצרכי הארגון, ומשלבת  פרקטיקה ואינטראקציה עם המשתתפים בדגש על תקשורת בינאישית ופנים ארגונית.

אשמח לבנות עבורכם השתלמות, להרצות ולהכשיר במגוון נושאים ביניהם:

תכנון אסטרטגי, פרסום, רעיונאות, מיתוג, סדנאות חשיבה יצירתית משותפת עם השדרה הניהולית, טקטיקות לפריצות דרך, חשיבה ואיתור תובנות צרכניות, זיהוי טרנדים, מיסוד טרנדים,  ניהול השיווק, סדנאות ניהול, בניית חזון ארגוני, סדנת שיווק, סדנת אסטרטגיה, הנעת עובדים, מוטיבציה, ניהול אנרגיות: תקשורת חיובית , בניית אופק תפקיד, גיוס כוח אדם, שימור עובדים, ניהול יחסים אפקטיביים עם מחלקות בארגון, חשיבה יצירתית, ניהול יחסים עם לקוחות, ניהול קונפליקטים, סדנאות בנושאי העצמה ועוד.

נעים מאוד אני ורד שני  בטש מומחית בשיווק, פרסום מיתוג, אלופה בפיצוח ובניית קונספטים, מפיקה, יוצרת, מומחית באנשים, מנטורית קואצ'רית מאמנת קראו לזה איך שתרצו, העיקר שהגעתם ליעד.

מבטיחה להיות המצפן לדרך שלכם

youtube-u2140 google-u2142 linkedin-u2138 facebook-u2136
 

© ורד שני בטש

נעים מאוד אני ורד שני  בטש מומחית בשיווק, פרסום מיתוג, אלופה בפיצוח ובניית קונספטים, מפיקה, יוצרת, מומחית באנשים, מנטורית קואצ'רית מאמנת קראו לזה איך שתרצו, העיקר שהגעתם ליעד.

מבטיחה להיות המצפן לדרך שלכם

youtube-u2140google-u2142linkedin-u2138facebook-u2136

© ורד שני בטש