היי, אני ורד שני בטש

מפתחת גישה חדשנית להגמשת התודעה לפריצת דרך אישית ועסקית

המאפשרת להתבונן על כל אתגר וענין בצורה בהירה יצרתית, מהנה ומאווררת  לאנשים, עסקים, ארגונים,יזמים,  

המבקשים להיות חדים, מחוברים ומכוונים לשינוי

ממקימי  'הבצפר'  של חברות הפרסום,

אותו ניהלתי במשך 11 שנים. 

מאז שאני קיימת, אני יודעת להתבונן ולהבין מצבים וצרכים של אנשים, שנים שהכישרון מנותב לעולם העסקים, השיווק והפרסום, עולם שצופן פיצוח תובנות של צרכנים כדי לדייק במסרים שישפיעו עליו.

16 שנים שאני מובילה את  שוק  הלימודים, ההרצאות, ההכשרות והאימון האישי של מאות אנשי מקצוע בענף השיווק והפרסום ובצד העסקי מלווה מותגים מובילים בארץ. עוסקת ב"חכמת בני האדם״ וחוקרת את דור ה -Y באקדמיה ובאופן אישי.  

'סביבת החיים שלי היא בין אנשים, עסקים, יזמים, ארגונים, המחפשים את דרכם ושהזמנים נעשו מבלבלים עבורם'

7 שנים ניהלתי את השיווק והחדרת מוצרי הצריכה של  SHARP לשוק הישראלי- אחראית על קמפיין  המיתולוגי: "זה שארפ זה לא"

בהמשך דרכי ניהלתי את השיווק  של מרכז רפואי רבין (בי"ח בלינסון והשרון) הובלתי פרויקט דגל של הקמת מרכז לתכנון לידה, שזכה בפרסים.

לימים כאמור הפכתי שותפה במיזם ראשון מסוגו בישראל: הקמת בית ספר שילמד אנשים להבין אנשים, ללמד איך עושים אסטרטגיה, תקשורת משפיעה, חשיבה פורצת דרך ועוד..המוסד הזה גדל וצמח והפך לאוטוריטה. ב11 השנים בהם ניהלתי את "הבצפר"  עסקתי בשוטף בהכוונה מקצועית של מאות אנשים, עסקים ועמותות. דלת חדרי הייתה פתוחה גם לרבים מאנשי הסגל שהגיעו לצומת בחייהם האישיים והמקצועיים. כך באופן טבעי, האימון והכוונת אנשים, הפך להיות  חלק מהווית החיים שלי. 

אני מאמינה שמעט המפוטנציאל שלנו מנוצל ביום יום, רוב הסיכוי שלעולם לא נוכל "לנצל" את כולו, אבל עם השנים פיתחתי שיטות המאפשרות, להרחיב ולהגמיש אותו, לצורך התפתחות וחיים של תחושת "מלאות"

כל בוקר אני מאותגרת  מחדש למצוא דרך כדי לסייע בידי אנשים  ועסקים להיות מוגשמים. בכל דקה פנויה אני לומדת, קוראת, מתאמנת, חוקרת וצוברת עוד ידע וכלים  כדי לדייק ולהיות אשת מקצוע יוצאת מגדר הרגיל. 

במהלך השנים השבחתי את עצמי בכל כלי אימון אפשרי.

אני מוסמכת: מיינדפולנס,  קורסי אימון למנהלים של דייל קרניגי,   COACHING ACADEMY, NLP- NEURO LINGUISTIC PROGRAMMING  ,THETAHEALING אימון ACCESS CONSCIOUSNESS באמצעות אומנות  –   COACHING THRU   ART , 

אז אם אתם עסוקים בשאלה מאיפה מתחילים?

בואו למפגש היכרות

שנתחיל את השנה עם הפנים קדימה.

אני יודעת להקשיב, לכוון, לדייק, לעורר מחשבה, ללמוד וללמד, להוביל וללוות. וביחד, אני ואת וגם אתה.  נשקף, נמצה, ונרד לעומק האתגר העסקי והאישי אותו אתם מבקשים לממש. נבחן מניעים, נאתר הזדמנויות, נחדד כוונות,

נתבונן על התמונה הגדולה

וביחד נגלה את המצפן לדרך שלכם.

נעים מאוד, אני ורד שני בטש, מובילה את שוק הלימודים, ההרצאות וההכשרות באקדמיה, ליזמים, לעסקים ולארגונים מדברת על פרסום, שיווק, יצירתיות, אסטרטגיה, העצמה ופתוח כישורי קריירה. ממקימי 'הבצפר'  אותו ניהלתי 11 שנים.

יוצרת שיטת אימון חשיבה להגמשת התודעה בשם:  "BEYOND SENSES"

 מבטיחה להיות המצפן לדרך שלכם
youtube-u2140 google-u2142 linkedin-u2138 facebook-u2136
 

© ורד שני בטש

נעים מאוד אני ורד שני  בטש מומחית בשיווק, פרסום מיתוג, אלופה בפיצוח ובניית קונספטים, מפיקה, יוצרת, מומחית באנשים, מנטורית קואצ'רית מאמנת קראו לזה איך שתרצו, העיקר שהגעתם ליעד.

מבטיחה להיות המצפן לדרך שלכם

youtube-u2140google-u2142linkedin-u2138facebook-u2136

© ורד שני בטש